e-Nabız Hakkında

Sağlık Bakanlığının geliştirdiği, Akıllı Telefonlara entegre olabilen, internet üzerinden Tüm sağlık bilgilerinize ulaşıp yönetebildiğiniz ve Sağlık açısından özgeçmişinize ulaşabildiğiniz bir kayıt sistemidir. Gerek tetkikler, gerekse de tedavileri, aldığınız ilaçları, kendi girdiğiniz tansiyon, şeker, nabız vs. bilgileri istediğiniz zaman görebilecek, takip edebileceksiniz.

Tansiyon, Şeker, Nabız, Ağırlık gibi bilgilerinizi sisteme kendiniz ekleyebilirsiniz.  Tüm bilgileri  hekiminize paylaşıma açtığınızda sık sık tahlil veya mükerrer tahlil yaptırmaktan kurtulmuş olabilirsiniz. E-Nabız’a , bilgisayarınızdan, IOS ve ANDROİD işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarla bağlanabilirsiniz.  Tüm veriler şifreli halde saklanmakta olup güvenli bir alt yapıya sahiptir ve sadece izin verdiğiniz kişi ve hekiminiz tarafından görülebilir ve yetkilerinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.  Sistemde kayıt edilen sağlık verilerini arzu ettiğinizde SİLEBİLİR siniz.

e-Nabız hesabınızı istediğiniz zaman DONDURABİLİR siniz. Yeniden talep ettiğinizde  HESABIMI AKTİF ET butonunu kullanarak aktifleştirebilirsiniz.  Hesabınızı kapatabilirsiniz, ancak kapattığınızda tüm veriler silinecektir. Yeniden Aktifleştirdiğinizde o andan itibaren bilgiler tekrar kayıt edilmeye başlayacaktır.

Sisteme allerjilerinizi, hastalıklarınızı ekleyebilir, güncelleyebilir, silebilirsiniz. MHRS ile birlikte çalışan e-Nabız sisteminde sağlık tesisi randevularınızı alabilirsiniz.

Paylaş:

Bir Cevap Yazın